MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Mersin İl Millî Eğitim Müdürlüğü Proje Koordinasyon Merkezi Binası Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Mersin İl Millî Eğitim Müdürü Adem Koca, İl Millî Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri Meslekî ve Teknik Eğitimden sorumlu Şube Müdürleri ve 13 ilçemizde bulunan Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürleri katıldı.

Toplantının açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, toplantının yapılış amacına değinerek, mesleki eğitimde yaşanan yeniliklerin ve sorunların paylaşılması amacıyla burada bulunduklarını söyledi.

Koca konuşmasına, "Kalkınmış ve refah düzeyini yakalamış bir Türkiye'nin geleceği, eğitimden ve bilgiyle donanmış genç nesillerin yetiştirilmesinden geçer. Bunda da mesleki eğitimin payı oldukça büyüktür." diyerek devam etti.

İlimizde bulunan meslek liselerinin el birliği ile ülke ve dünya çapında ses getirecek projeleri ortaya koyacağına emin olduğunu ifade eden Koca, "elimizden gelen her türlü imkanı eğitimcilerimiz ve öğrencilerimiz için seferber edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" diyerek sözlerini noktaladı.

06-09-201906-09-201906-09-201906-09-201906-09-2019


Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.